• آپدیت
  • دسته بندی : اخبار ، وام ها
  • بازدید : 291 views
  • دیدگاه‌ها برای وام ٨٠ میلیونی ازدواج بسته هستند

شرایط دریافت وام ۸۰ میلیونی ازدواج از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
۲۲ آبان ۱۳۹۶
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اجرای دو طرح پیوند مهر یکم و دوم امکان دریافت تسهیلات ازدواج تا سقف ۸۰ میلیون تومان را برای مشتریانش فراهم کرده است.

جزئیات وام ازدواج بانک مهر ایران
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا زوج‌های جوان از تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد ۴ درصد بهره مند شوند. متقاضیان برای استفاده از دو طرح پیوند مهر یکم و دوم می‌توانند با مراجعه به شعب بانک و یا از طریق پرتال بانک به آدرس www.QMB.Ir ضمن افتتاح حساب و انجام فعالیت‌های بانکی، علاوه از تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۸۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد بهره‌مند شوند.

 

وام ٨٠میلیونی ازدواج

 

طرح یکم پیوند مهر به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟
افرادی که نزدیک به سن ازدواج بوده و یا قصد ازدواج در آینده‌ای نزدیک را دارند، می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شوند. این افراد می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز طرح یکم پیوند مهر ایران از تسهیلات قرض‌الحسنه کمک‌هزینه ازدواج تا سقف ۴۰ میلیون تومان استفاده کنند.

شرایط دریافت وام ازدواج طرح یکم پیوند مهر ایران
پرداخت تسهیلات در این طرح بر اساس میانگین موجودی حساب مشتریان بوده و متقاضیان می‌توانند از محل رسوب موجودی حساب و یا واریز مستمر ماهیانه از مزایای آن بهره مند شوند. در این طرح مدت‌زمان لازم جهت تکمیل موجودی حداقل ۱ سال و حداکثر ۳ سال است و میزان پرداخت تسهیلات معادل ۱۲۶% میانگین سالیانه موجودی حساب مشتریان خواهد بود. در طرح یکم پیوند مهر ایران حداکثر تسهیلات پرداختی ۴۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه خواهد بود. بر اساس اعلام صورت گرفته متقاضیان می‌توانند تسهیلات ازدواج خود را به اقوام درجه‌یک منتقل کنند.

طرح دوم پیوند مهر به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟
افرادی که فعلاً در سن ازدواج نیستند اما به‌واسطه آینده‌نگری خود و یا والدینشان به فکر تأمین آینده هستند، می‌توانند از تسهیلات این طرح استفاده کنند. این افراد می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز طرح دوم پیوند مهر ایران از تسهیلات قرض‌الحسنه کمک‌هزینه ازدواج تا سقف ۸۰ میلیون تومان برخوردار شوند.

شرایط دریافت وام ازدواج طرح دوم پیوند مهر ایران
پرداخت تسهیلات در این طرح بر اساس میانگین موجودی حساب مشتریان بوده و متقاضیان می‌توانند از محل رسوب موجودی حساب و یا واریز مستمر ماهیانه از مزایای آن بهره‌مند شوند. در این طرح مدت‌زمان لازم جهت تکمیل موجودی حداقل ۵ سال و حداکثر ۱۰ سال است و میزان پرداخت تسهیلات معادل ۱۳۰% میانگین سالیانه موجودی حساب مشتریان خواهد بود. در طرح دوم پیوند مهر ایران حداکثر تسهیلات پرداختی ۸۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت تسهیلات ۶۰ ماهه خواهد بود. بر اساس اعلام صورت گرفته متقاضیان می‌توانند تسهیلات ازدواج خود را به اقوام درجه‌یک منتقل کنند.

استفاده همزمان از تسهیلات ازدواج بلامانع است
طبق اعلام بانک قرض‌الحسنه مهر اقتصاد تسهیلات پرداختی ازدواج در قالب طرح پیوند مهر ایران هیچ‌گونه منافاتی با تسهیلات ازدواج پرداختی در سایر بانک‌ها ندارد و متقاضیان می‌توانند به‌صورت همزمان از سایر تسهیلات بانک‌ها و مؤسسات مالی استفاده کنند.


برای عضویت در کانال تلگرام سایت ما
کلیک کنید!