• آپدیت
  • دسته بندی : اخبار ، وام ها
  • بازدید : 144 views
  • دیدگاه‌ها برای تسهیلات خرید اقساطی بازنشستگان و مستمری بگیران/ با کاراکارت بسته هستند

جزئیات تسهیلات خرید اقساطی بازنشستگان و مستمری بگیران/ با کاراکارت نقدی خرید کنید، ۲۴ ماهه پرداخت کنید


 

کارا کارت بانک رفاه کارگران

کاراکارت با پشتوانه مالی بانک رفاه کارگران تسهیلات خرید اقساطی را به بازنشستگان و مستمری بگیران ارائه می‌دهد.

کارا کارت این امکان را به بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی و کارمندان دولت می‌دهد تا کالاهای موردنیاز خود را قسطی خریداری کنند.

کارا کارت با پشتوانه مالی بانک رفاه کارگران
بانک رفاه کارگران به‌تازگی تأمین مالی کارا کارت را برعهده‌گرفته است که شرکت‌های تولیدی به‌ویژه تولیدکنندگان کالاهای ایرانی و خدماتی هم می‌تواند از این امکان استفاده کنند. در فاز نخست ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای فروشگاه رفاه و اتکا از سوی بانک رفاه کارگران به‌منظور توسعه طرح در نظر گرفته‌شده است که صرفاً در ازای خرید کالا برای دارندگان کارا کارت تخصیص پیدا می‌کند.

بازپرداخت ۲۴ ماهه اقساط کاراکارت
فاز دوم کارا کارت با افزایش طول مدت بازپرداخت اقساط به ۲۴ ماهه آغازشده است که در این مرحله به‌صورت آزمایشی با فروشگاه‌های رفاه و اتکا کار دنبال شده است. ضمن اینکه با هماهنگی صورت گرفته با شرکت افق طلایی امکان خرید اقساطی آپارتمان با تسهیلات بسیار ویژه نیز با این کارت فراهم‌شده است.

میزان تسهیلات کاراکارت
در این طرح میزان تسهیلات برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی چهار برابر میانگین حقوق و مزایای دریافتی یک‌ساله گذشته تا سقف ۱۰ میلیون تومان و برای کارمندان دولت تا ۵۰ میلیون تومان امکان‌پذیر است و تاکنون ۴۰۴ هزار کاراکارت صادرشده است که بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی می‌توانند برای دریافت کارت خود به شعب بانک رفاه کارگران مربوطه مراجعه کنند.

کاراکارت؛ خدمات پزشکی تا خرید خودرو
کارمندان و بازنشستگان حتی می‌توانند با کارا کارت کتاب و سایر اقلام فرهنگی نیز خریداری کنند. دامنه خدماتی کارا کارت بسیار متنوع است به‌نحوی‌که دارندگان می‌توانند تمامی کالاها و خدمات موردنیاز خود اعم از لوازم‌خانگی با همه برندها، مفروشات، مبلمان، خدمات پزشکی و دندانپزشکی، زیبایی، گردشگری، فرهنگی را از تمامی فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی طرف قرارداد خریداری کنند. همچنین دبیرخانه اجرایی کارا کارت با گروه خودروسازی سایپا جهت خرید تمامی محصولات آن شرکت با کاراکارت تفاهم‌نامه‌ای را منعقد کرده که در حال اجراست.

چطور کارا کارت بگیریم؟
بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی متقاضی می‌توانند جهت دریافت کارا کارت خود به شعب بانک رفاه مربوطه و کارمندان دولت به معاونت‌های پشتیبانی و منابع انسانی مربوطه مراجعه کنند. کارت بازنشستگان تهران و البرز از پیش صادرشده و نزد شعبه‌ای که حقوق دریافت می‌دارند موجود است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار رفاه اجتماعی به نشانی refah.mcls.gov.ir مراجعه کنند. همچنین درصورتی‌که کارمندان دولت در هر اداره‌ای خواهان دریافت این کارت باشند می‌توانند به معاونت‌های پشتیبانی و منابع انسانی دستگاه متبوع خود مراجعه کنند


برای عضویت در کانال تلگرام سایت ما
کلیک کنید!