• آپدیت
  • دسته بندی : اخبار ، بيتكوين
  • بازدید : 108 views
  • دیدگاه‌ها برای بیتکوین با رکورد ۱۰،۰۰۰ دلار افزایش می یابد بسته هستند

بیتکوین با رکورد ۱۰،۰۰۰ دلار افزایش می یابد

(رویترز) – بیش از یک دهم ارزش آن در سال جاری افزایش یافته است
پول دیجیتال در روز چهارشنبه روز به روز به بالاترین سطح خود به ۱۰،۰۰۰ و ۶۹۰ دلار در پلت فرم بتستمپ افزایش یافت، امروزه افزایش تقاضای بیتکوین بیش از ۵ درصد افزایش یافته است، بدلیل تقاضای زیاد در سطح جهانی افزایش یافته است.

این ارز در سال جاری بیش از ده برابر ارزش خود را به دست آورده است، و این به دلیل گسترش آن بزرگترین سود تمام انواع دارایی ها است.

افزایش قیمت تشکیلات در ماه های اخیر، با پشتیبانی اعلام شده که گروه “CME” بزرگترین اپراتور مبادلات مشتقات در جهان شروع به ارائه برای توسعه دهندگان درآینده خبر داد.

این شرکت در هفته گذشته اعلام کرد که در پایان سال عرضه خواهد شد، اما یک تاریخ خاص را تعیین نکرده است.

پول پیکره بندی – که در سال ۲۰۰۹ توسعه یافته است – با استفاده از رمزگذاری و پایگاه داده ای که امکان انتقال سریع و بی طرفانه از خارج از سیستم پرداخت سنتی مرکزی را فراهم می آورد، استفاده می شود.

با تشکیل یک ارز غیر متمرکز مشخص شده است که توسط کاربران غیرمجاز کنترل نشده است و به سانسور مانند یک دولت یا یک بانک مرکزی معطوف نیست.

ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده شماره سریال ندارند و توسط دولت ها و بانک های مرکزی مانند ارزهای معمولی کنترل نمی شوند، بلکه فقط در اینترنت بدون حضور فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری آناتولی، رویترز


برای عضویت در کانال تلگرام سایت ما
کلیک کنید!