• آپدیت
  • دسته بندی : اخبار ، بيتكوين
  • بازدید : 155 views
  • دیدگاه‌ها برای مقایسه بین بانک های مرکزی و ارزهای دیجیتال بسته هستند

مقایسه بین بانک های مرکزی و ارزهای دیجیتال

مقایسه بین بانک های مرکزی و ارزهای دیجیتال
،بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال فقط شروع به وارد شدن در اقتصاد واقعی شده اند و با گسترش دائمی آنها مانع از محدودیت های قانونی در کشورهای مختلف شده است. کمیسیون اوراق بهادار و بورس به تازگی به برخی از ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی های دیجیتال یا اوراق بهادار اشاره دارد. در مقابل، مقامات سنگاپور بر این باورند که ارزهای دیجیتال یک ابزار قانونی است و نه یک دارایی. صرفنظر از این، که این واقعیت از ارزهای دیجیتال شروع و به شناخت از سوی تنظیم کننده ها می رسد ، بدین معنی است که آنها برای بانک های مرکزی به یک چالش تبدیل نمی شوند. بانک ها قبلا شروع به ترکیب آنها با سیستم مالی دولتی کرده اند و صاحبان بازار سنتی به زودی آماده هستند تا با آنها کار کنند. ولادیمیر گوربنف، مدیر عامل شرکت و موسس Crypterium، گفت:

 

“امروز، بانک ها شروع به ساختن شبکه های پروکسی خود کرده اند، که این امکان را برای سرعت بخشیدن به مبادله و حسابدهی معاملات فراهم می کند و این اطلاعات را به شکل غیر متمرکز ذخیره می کند. هدف بانک استفاده از تکنولوژی plucin روشن است. این تکنولوژی باعث می شود که اجماع، سطح بالایی از اعتماد و حفاظت از کل سیستم برقرار شود. به همین دلیل بانک ها به طور فعال تکنولوژی plucin را ادغام می کنند و حتی در آینده نیز این کار را ادامه خواهند داد. ”

این تغییر نیز تحت کنترل بانک های مرکزی قرار می گیرد، که بسیاری از آنها به زودی شروع به صدور ارز دیجیتال خود خواهند کرد. بانک مرکزی همچنین می تواند موضوع را از طریق زیرساخت های فیلمبرداری با استفاده از برنامه تلفن همراه حل کند. دیوید دریک از LDJ گفت: “ملزومات ضد پولشویی کشورها، از جمله الزامات سختگیرانه ایالات متحده، از طریق راه حل های نوآورانه ارائه شده توسط شرکت های فن آوری های نوین مالی ،فن آوری پیاده سازی خواهد شد.” Balukshin یک انقلابی ناگزیر است، و در واقع توسط کشورهای اسکاندیناوی، و همچنین استونی و روسیه به تصویب رسید. از آنجا که تکنولوژی سیاست پولی بانک مرکزی بلکاشنین بانک مرکزی شفافیت بی سابقه نسبت به قبل را نشان می دهد. از سوی دیگر، قانون شغل که اوباما در ۵ آوریل ۲۰۱۲ امضا کرد، شامل چارچوب قانونی برای قوانین ایالات متحده برای پذیرش استانداردهای خود از استانداردهای دانش و ضد پولشویی بود و تکنولوژی پلوشین اجازه می دهد تا به طور کامل این الزامات شفافیت را برآورده سازد. ”

این تغییر به صراحت با کاهش در گردش نقدی مرتبط خواهد بود، جایی که انتقاد با سیاست پولی موثر و ناسازگار است. برای مدت طولانی، کشورها در حال جستجوی راه هایی برای تسریع انتشار اسکناس ها و سکه ها هستند، ارائه راه حل هایی برای کاهش تقلب و افزایش شفافیت. “کاترینا آردن، وکیل و بنیانگذار گروه حقوقی بلوچین می گوید:” مسئله مبارزه با پولشویی و دانش مشتری، قطعا فرایند افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال را کاهش می دهد. اگر چه اتخاذ اقدامات مبارزه با پولشویی و شناخت مشتری از عدم تشخیص طرفین در معاملات حذف خواهد شد، منافع کلی ادغام بیشتر پرداخت ها در ارزهای دیجیتال بیشتر از آن است. ” ایشان افزود : “بانک ها و دولت ها از استفاده از ارزهای دیجیتال ترس دارند زیرا استانداردهای بانکی ایالات متحده، دستورالعمل های قانون پاتریوت و سایر پروانه های قانونی را برآورده نمی کنند.” به عبارت دیگر با AML سازگار نیست. برای این منظور، ما در مبارزه با پولشویی در Bitquin برای رفع این نگرانی ها و ارائه آنها به بازار به عنوان یک جایگزین کاملا قانونی توسعه داده ایم. در حال حاضر بسیاری از بانک های آمریکایی استفاده از محصولات انتقال بین بانکی خود استفاده می کنند و ما معتقدیم که این راه حل میلیون ها دلار از هزینه های معاملاتی را ذخیره می کند. ”

از سوی دیگر، تلاش برای انتقال عملیات بانک های مرکزی به وسیله تلفن همراه و فیلمبرداری صورت گرفته است. بانک مرکزی دانمارک Danske، برنامه MobilePay را راه اندازی کرد و تا اوت ۱۵، ۲۰۱۷ نزدیک به ۳٫۶ میلیون کاربر معمولی، بیش از ۴۲۲ میلیون معاملات را انجام دادند. در سوئد یک برنامه مشابه Swish نیز وجود دارد که سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون درمان را انجام می دهد. در حالی که استونی در نظر دارد شماره ارز دیجیتال خود را به نام EstCoin صادر کند، این کشور آن را اولین کشور برای اجرای پشتیبانی دیجیتالی (ICO) پشتیبانی شده توسط دولت خواهد کرد. علاوه بر این، بانک مرکزی روسیه در حال انجام تست بانک های بانک “Masterchain” است و اولین معاملات در حال انجام است. در این مرحله مشخص نیست که مقامات هند در حال تنظیم پول خود هستند، اما پیش از این اطلاعاتی وجود دارد که بانک مرکزی هند در نظر دارد پول خود را راه اندازی کند. این نام قبلا به عنوان “لاکشمی” به افتخار خدایان ثروت و رفاه انتخاب شده است.

 

در حالی که این تغییر به معنای راحتی بیشتر به کاربران (و هزینه های کمتر، حتی در مقایسه با کارت های معمولی)، موضوع هنوز ناشناس است. شرکت کنندگان در بیلیوکین ناشناس هستند، اما محتوای پرتفوی و جریان معاملات آنها بین آنها شفاف و در دسترس همه است. افزایش معاملات می تواند به تدریج امکان اتصال داده ها را به معاملات با دارندگان سهامداران افزایش دهد. در پایان، همه چشم ها به آزمایشات در اسکاندیناوی، کره جنوبی و سنگاپور می روند. به نظر می رسد نتیجه گیری های زیادی صورت گرفته است.


برای عضویت در کانال تلگرام سایت ما
کلیک کنید!