• آپدیت
  • دسته بندی : اخبار ، بيتكوين
  • بازدید : 83 views
  • دیدگاه‌ها برای شروع پرداخت جریمه های ترافیکی با بیتکوین در آفریقای جنوبی بسته هستند

شروع پرداخت جریمه های ترافیکی با بیتکوین  در آفریقای جنوبی

سئول نقض ترافیک در شهر البرتون در آفریقای جنوبی به قبول پرداخت جرائم راهنمایی ورانندگی خود را از طریق بیتکوین آغاز کرد .به طوری که رانندگان از سراسر کشور که مایل به پرداخت جریمه خود می باشند می توانند  با استفاده از پول دیجیتال بیتکوین ، از طریق این سرویس جدید پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهند. این سرویس به مشتریان اجازه می دهد که با Betquin برای پرداخت جریمه های تعیین شده در آفریقای جنوبی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی انجام میگیرد . که به عنوان پول نقد اصلی به مسئولان راهنمایی ورانندگی منتقل خواهد شد، درست مثل هر چیز دیگری. ون نکرک، مالک Fines 4 تو ، که حدود ۵۰۰ شرکت و ۸،۰۰۰ نفر را در اختیار دارد، معتقد است ارزش Betcquin در طول زمان افزایش خواهد یافت تا از مصرف کوتاه مدت در طول فرایند نترسد. در حالی که به عنوان یک گزینه ارزان و سریع تر در مقایسه با معاملات بانکی ارتقا می یابد.

مسئول نقض ترافیک در شهر البرتون در آفریقای جنوبی به قبول پرداخت جرائم راهنمایی ورانندگی خود را از طریق بیتکوین آغاز کرد .به طوری که رانندگان از سراسر کشور که مایل به پرداخت جریمه خود می باشند می توانند  با استفاده از پول دیجیتال بیتکوین ، از طریق این سرویس جدید پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهند. این سرویس به مشتریان اجازه می دهد که با Betquin برای پرداخت جریمه های تعیین شده در آفریقای جنوبی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی انجام میگیرد . که به عنوان پول نقد اصلی به مسئولان راهنمایی ورانندگی منتقل خواهد شد، درست مثل هر چیز دیگری. ون نکرک، مالک Fines 4 تو ، که حدود ۵۰۰ شرکت و ۸،۰۰۰ نفر را در اختیار دارد، معتقد است ارزش Betcquin در طول زمان افزایش خواهد یافت تا از مصرف کوتاه مدت در طول فرایند نترسد. در حالی که به عنوان یک گزینه ارزان و سریع تر در مقایسه با معاملات بانکی ارتقا می یابد.

پرداخت جریمه یا حفظ ارز

شما ممکن است بسیاری از افرادی که مایل به فروش بیتکوین در این روز هستند، به عنوان یک نتیجه از افزایش قیمت نسبت به ارزهای رسمی به طور قابل توجهی. از زمان ون نیکرک پذیرش پرداخت توسط بیت کوین را اعلام کرد، او گفت که تا به حال پرداخت های خوبی در پول دیجیتال انجام نداده است. با این حال، این پیشنهاد باعث شد بسیاری از شرکت های بزرگ،  از توجه بسیاری از مردم که مایل به دانستن بیشتر در مورد استفاده از betcoin در آفریقای جنوبی را جذب کرد. که در آن صاحب شرکت گفت: “من با بسیاری از مشتریان برخورد و به صورت روزانه، بسیاری از از آنها که از شرکت های بزرگ میباشند. به طور شگفت انگیز، می بینم که همه می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد Bitquin بدست آورند. “

 

منبع:  Bitcoin.com


برای عضویت در کانال تلگرام سایت ما
کلیک کنید!