• آپدیت
  • دسته بندی : اخبار ، بيتكوين
  • بازدید : 152 views
  • دیدگاه‌ها برای بیتکوین یک تهدید واقعی برای اقتصاد مراکش و سایر کشورهای درحال توسعه بسته هستند

کارشناسان مراکش : بیتکوین یک تهدید واقعی برای اقتصاد مراکش و سایر کشورهای درحال توسعه

ناظران بر این باورند که سهولت استفاده از ارزهای مجازی را به عنوان “پیکربندی”، و معامله گر با هر هزینه ملزم نیست، ساخته شده تقاضا برای آنها در حال رشد است، اما آنها در جدیت خود را برای اقتصاد مراکش به اتفاق آرا، و به دلیل احتمال سرمایه گذاری را به تامین مالی تروریسم و ​​پولشویی یک تهدید امنیتی است.
یک بیانیه مشترک هشدار داد بین بانک مراکش (بانک مرکزی)، وزارت اقتصاد و دارایی، و بدن از بازار پایتخت مراکش از استفاده از پول مجازی به معنای عملکرد، توجه به این که آن ر ا به طور فعال به نظم در می آورد.

 

هشدار :پس از گزارش رسانه های محلی خبر منتشر شده که سیستم عامل تبادل الکترونیکی در مراکش تبدیل و پذیرفته شده در یک معامله ارز Alpetkoan معنی عملکرد خرید کالا و خدمات، که در آن ارتباط مراجعه کننده در نظر گرفته است که این عمل می تواند منجر به ایجاد سردرگمی در میان مردم شود.

دفتر ارز در معاملات ارتباطات قبلی ارز مجازی گفت: “نقض قانون ارز در نیروی، افشای عاملان جریمه و مجازات ارائه شده است.”


“مراکش مرکزی” از استفاده از ارزهای مجازی به عنوان ابزار عملکرد هشدار داد
ریسک
نوفال النسیری، متخصص مهندسی مالی، به شبکه الجزیره گفت که این ارز غیرقابل پذیرش است و استفاده از آن آسان و سریع است.

علاوه بر اینکه یک ارز الکترونیکی خالص که می تواند در چند ثانیه به هر جای دنیا ذخیره و ارسال شود، انتقال محرمانه می شود و تحت کنترل بانک ها و دولت ها نیست.

علاوه بر این خطرات، ناصری معتقد است که استفاده از پول مجازی می تواند فروشندگان با فرار از پرداخت مالیات، و نتایج حاصل از فروپاشی رابطه بین اکثر معاملات مالی و مکانیزم و تکنیک های کنترل بانک مرکزی از سیاست های پولی ملی، که اقتصاد توانایی خود را در کنترل جرم پولی از دست بدهند.

به نوبه خود، گفت: یک متخصص در اقتصاد اجتماعی، عبدالعزیز الرمانی: این ارز است که می تواند یک شبه هر کسی را تبدیل به غنی یا فقیر کند و این میتواند یک تهدید برای اقتصاد تعدادی از کشورهای در حال توسعه باشد، آن را در طول سال گذشته تکامل یافته برای رسیدن به حجم معامله بیش از دو میلیارد دلار، که اخراج موسسات مالی بین المللی برای اخطار به بانک های مرکزی و موسسات مالی جهانی.

او گفت: “این ارز، گروه های تروریستی را قادر می سازد بدون هیچ گونه ردیابی سلاح های خود را خریداری کنند، همانطور که در مورد دیگر اهداف جنایی و غیرقانونی مانند پولشویی نیز وجود دارد.”

یک هفته پیش Bettkin یک رکورد بالا را به دست آورد، که برای اولین بار امتیاز ۸۰۰۰ دلار را شکست داد، پس از آنکه شرکت پرداختی Skyways به مشتریان خاصی اجازه خرید و فروش محصول را داده بود.

برخی از داده ها نشان می دهد که ارز فرار فرار در سطح نزدیک به مانع ۱۰۰۰۰ دلار است.


ناصری: استفاده از پول مجازی، نمایندگی ها را قادر می سازد تا از مالیات اجتناب کنند (الجزیره)
نگرانی امنیتی
علاوه بر حضور نگرانی های امنیتی در تعدادی از کشورهای جهان در مورد استفاده از این ارز نگران، ناول ناصری معتقد است که فروشندگان در حال رشد در مراکش (به گزارش های محلی حدود صد نفر)، به صورت موازی با آمادگی این کشور برای آزادسازی تدریجی قیمت نرخ ارز درهم، تهدید گیج تبادل معادلات برای ارزهای ارز در سبد ارز از بانک مرکزی، که باعث ترس از فروپاشی ارز محلی می شود.

از سوی دیگر، می بیند یک متخصص در فن آوری های مدرن محقق سیدی علی ماء العینین که ارز به طور پیش فرض استفاده می شود که “بلوک چانه” تکنیک های شناخته شده به اثر بخشی و کارایی خود را در تعداد فزاینده ای از مناطق، ایجاد یک انقلاب در زمینه معاملات مالی و تقویت خواهد شد و موقعیت خود را با رشد مداوم از معاملات مالی از طریق اینترنت.

“Blockchain” یا “String Blocks” یک کتاب دیجیتال غیر فاسد برای معاملات اقتصادی است که می تواند برنامه ریزی شود نه تنها برای ثبت معاملات مالی، بلکه تقریبا برای ثبت همه چیز با ارزش.

معایبین اعتقاد خود را مبنی بر این که این پدیده به شکل توسعه یافته توسط تولیدات دیجیتال مجازی توسعه یافته است بیان کرد.

پیش از این، بانک های مرکزی عرب هشدار برخورد ارز به طور پیش فرض صادر کرده اند، در حالی که برآوردهای غیر رسمی نشان می دهد که ارزش بازار از بودجه به طور پیش فرض (رمزگذاری) که بر روی اینترنت داد و ستد بیش از درصد میلیارد دلار است.

 


برای عضویت در کانال تلگرام سایت ما
کلیک کنید!